Autorska Pracownia Architektury Jakub Koralewski

Głównym obszarem działalności jest projektowanie architektoniczne. Przede wszystkim zajmujemy się tworzeniem projektów budynków handlowo-usługowych, biurowych jak również zespołów zabudowy wielorodzinnej oraz indywidualnych domów jednorodzinnych.

Elementem charakterystycznym naszej architektury, jest budowanie każdego projektu w oparciu o konkretny kontekst estetyczny, przestrzenny, funkcjonalny i kulturowy.

Znaczną częścią aktywności zawodowej jest scalanie istniejącej już zabudowy.

Przy projektowaniu szczególny nacisk kładziemy na światło, prostotę przyjętych rozwiązań, detal oraz precyzyjny dobór materiałów. Ponadczasowy efekt jest uzyskany poprzez zastosowanie naturalnych materiałów jak szkło, beton, drewno, ceramika i kamień.

Lata doświadczeń i wyzwań, którym udało nam się sprostać, pozwoliły wypracować sprawdzoną metodologię projektowania.

Mamy ogromny przywilej współpracować z wyjątkowymi Klientami, którzy są współtwórcami naszej architektury.

Zakres usług:

  • - projektowanie architektoniczne,
  • - tworzenie projektów budynków handlowo-usługowych i biurowych,
  • - tworzenie projektów zespołów zabudowy wielorodzinnej,
  • - tworzenie projektów indywidualnych domów jednorodzinnych,

 

Wszystkich chętnych do aplikowania na stanowiska w naszej firmie prosimy o przesłanie portfolio oraz CV za pośrednictwem formularza kontaktowego lub tradycyjnej poczty. Bardzo mile widziane są również linki do własnych profili.
Zastrzegamy jednak, że ze względu na znaczną ilość obowiązków nie jesteśmy w stanie odpowiadać na nie wszystkie ani zwracać materiałów nadesłanych tradycyjną pocztą.